Wczasy odchudzające na Mazurach

Rezerwacja pobytu: 512-273-283

Jak spędzić aktywnie urlop?

Pamiętasz swoje postanowienia z Nowego Roku? Obiecywałeś sobie zmienić swoje dotychczasowe życie, nabrać dystansu, zacząć dbać o zdrowie i stać się lepszą wersją samego siebie. I owszem zacząłeś : próbowałeś diety, ale byłeś stale głodny, pragnąłeś słodyczy, które przecież tak kochasz. Poszedłeś na siłownię, ale ilość sprzętu powodowała w Twojej głowie mętlik i zagubienie – a ten Mięśniak na lewej powodował wykwity wstydu na twarzy?

I w końcu stresujący dzień, dzieci chore, szef się wścieka, bo terminy, żona mówi: zobacz jak Krzysiek się wyrobił. Zniechęcające komentarze i mało motywujące okoliczności szybko pchnęły cię po batonika, a znajomych z piwem przywitałeś z otwartymi rękoma… Znasz to dokładnie na pamięć? I?

I od jutra, od poniedziałku, po weekendzie już zacznę.

Kojarzysz ? A gdyby tak zacząć teraz? Na urlopie? W czasie kiedy Twoi znajomi będą jeść kiełbaski, lody, Ty poświęcisz swój urlop na siebie, całkowicie tylko dla siebie i dla swojego ciała. Wyobrażasz sobie powrót do pracy, szkoły z paroma kilogramami mniej, opaloną, uśmiechniętą twarzą , błyskiem w oku i pewnością siebie?

Marzenie. Marzenie, które z przyjemnością pomożemy Ci spełnić, bo cuda się zdarzają na Mazurach. To w końcu cud natury i my w naszej magicznej krainie pragniemy Ci pokazać, że zdrowa dieta nie musi być monotonna, że może być smaczna, czasem słodka, na pewno sycąca i najlepsza dla każdej komórki Twojego ciała – jesteś w końcu tym, co jesz.

Oprócz diety istotny jest wysiłek. Ale Ty go nie lubisz, źle się czujesz, jest Ci ciężko – wiesz, że jest tysiąc możliwości, zajęć, które mogą sprawić, że pokochasz sport? Tego się trzymamy – różnorodność i satysfakcja.

Proponujemy Ci wczasy odchudzające w krainie najczystszego powietrza jakie znajdziesz na Mazurach – w Żabim Oku wraz z wykwalifikowaną, otwartą kadrą trenerską pokażemy Ci jak fantastyczna może być Twoja zdrowa ścieżka życia.

W pakiecie otrzymasz:
-Dietetyczne posiłki przygotowane specjalnie dla Ciebie.
-Aktywność! Mnóstwo uśmiechu i aktywności: Trening funkcjonalny, BodyPump, Mobility, HIIT+ABS, Brazilian Butt, Mini Runmageddon, Fitness na trampolinach, Bieganie o wschodzie słońca, Nordic Walking o wschodzie słońca, Canicross, Pływanie, gry zespołowe, lekcje samoobrony, wycieczki rowerowe po najpiękniejszych ,okolicznych zakątkach, których nie zobaczysz w przewodnikach 😉 , spływy kajakowe, narty wodne etc.
– Po zakończeniu turnusu otrzymujesz od nas jadłospis na 3 miesiące oraz rozpiskę treningową dostosowaną pod Twoje cele.

Rezerwacja pobytu: 512-273-283